sosyalayraclar.com, sosyal medya ve pazarlama iletişimi alanındaki literatürü takip edip çeşitli çalışmaları değerlendiren ve tavsiyelerde bulunan bir sitedir. İsmimize sosyal ayraç dedik, çünkü literatürdeki çalışmaların birer ayraç bilinci ile yaklaşılıp değerlendirilmesi gerektiğini düşündük. Böylece bu konularda “ne okuyayım?” veya “yeni ne çıkmış?” diyen meraklı gözlere birer ışık olalım dedik. Bu uğurda kalın kalın kitaplar okuduk. Kimi ayraçlarımız o kalın kitapların arasında can çekiştiler, hatta bazılarımız unutuldular o kitapların arasında. Hala hayatta kalan üç ayraç ile bu ulvi vazifeyi editöryal bir ekip mantığıyla yürütmeye çalışıyoruz.

Literatüre yeni katılan kitaplar, sosyal ayraçların doğrudan ilgi alanına girmektedir. Dikkat çeken makaleler, köşe yazıları, yazarlarla ve editörlerle yapılan röportajlar da sosyalayraclar.com un radarındadır. Bununla birlikte sosyal medyayı ilgilendiren her türlü çalışmaya da kapılarımız sonuna kadar açıktır. Aktivitelere de katılırız, etkinlikler de organize ederiz..

Her hafta literatürdeki yeni bir eser ile karşınızda olmaya gayret ediyoruz, ama işler her zaman umduğumuz gibi de gitmeyebiliyor. Bazen içerik girmemiz 3 haftayı bulabilir, şaşırmayın. Yeni içerik girdiğimizde haberiniz olsun isterseniz bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Kafanıza bir şey mi takıldı? E-mail atmaya ne dersiniz?

Künye

Genel Yayın Yönetmeni
Zaten üç kişiyiz, kimin gücü kime yeterse o genel yayın yönetmeni oluyor, duruma göre….

İçerik Editörleri
Fatma Admış
Tuğçe Şahbaz
Mustafa Cıngı

Adres
T.C. Erciyes Üniversitesi İletişim Fakültesi 38039 Melikgazi/KAYSERİ

E-posta
sosyalayraclar(at)gmail.com

Telefon
+90 352 207 6666 – 36109

Facebook
https://www.facebook.com/sosyalayraclar

Twitter
https://twitter.com/sosyalayraclar

Instagram
https://www.instagram.com/sosyalayraclar/